Zirgu asistēta mācīšanās un terapija

Populāra ASV un Rietumeiropā. Sākam Latvijā!

Tiekamies klātienē š.g. 18. jūnijā plkst. 19:00-20:30 stallī Zirgzandales, Mārupes novads, Vētras ciems, mājas Zandeļi,  kur uzzināsiet, kas ir Zirgu asistēta mācīšanās un terapija un, ko tā var sniegt izaugsmei gan personīgi, gan profesionāli.

Zirgi ir spogulis, kas atspoguļo mūsu uzvedību un emocijas. Viņi ir tie, ar kuriem varam mācīties pamanīt savus apzinātos un neapzinātos uzvedības modeļus un to, kādu atbildes reakciju tie izsauc otrā. Mēs, cilvēki bieži vien baidāmies viens otram godīgi aiz pieklājības vai bailēm, ka ievainosim vai tiksim ievainoti, atklāt, kā jūtamies patiesi. Ar zirgiem varam mācīties aizstāvēt savas robežas, uzticēšanos, attīstīt pašapziņas un līdera prasmes.

Zirgu asistēta mācīšanās ir piemērota gan individuāli, gan pāriem vai grupā, piemēram, darba kolektīvam. Ļauj ļoti viegli un uzskatāmi ieraudzīt dalībnieku lomas grupā, ierastos uzvedības modeļus un daudz ko citu!

Sadarbojamies labprāt ar psihologiem, psihoterapeitiem - pateicoties savam praktiskumam šī metode ļauj ātri un vienkārši identificēt klienta raksturīgos uzvedības modeļus, atbildes reakcijas. Tas ir materiāls, kuru izmantot klasiskajās terapijas konsultācijās, kas uzskatāmi un ātri atklāj, kas notiek ar klientu reālajā vidē.

Terapeite ar zirgiem: Dace Kraveca, Lietuvas humānistiskās un eksistenciālās psiholoģijas institūts (HEPI), profesionālā psihologa kvalifikācija, vairāk kā 20 gadus pieredze ar zirgiem, psihoterapijas konsultāciju pieredze kopš 2012.gada.

Iepriekšēja pieteikšanās: 29330015 zvanot vai sms, apmeklējums bezmaksas.

Praktiskās nodarbības notiek: stallī Zirgzandales,  un stallī Ekvi

P.S. Interesentiem nav jābūt zirgu mīļotājiem vai iepriekšējai pieredzei ar zirgiem.